• 066
  • 096
  • 093
144 - 24 - 24

Настінний тримач для зубних щіток - це дуже стильний, функціональний і зручний аксесуар для ванної кімнати. Він кріпиться до гладкої вертикальної поверхні на вакуумних присосках з натурального каучуку, стилізованих під метал. В результаті чого, цей аксесуар ідеально вписується у ванну або душ, що оформлені в сучасних стилях:

  • хай тек,
  • техно,
  • мінімалізм,
  • еклектика.

Що стосується останнього напрямку, рекомендуємо бути обережними: інколи поєднання різнопланових стилів виглядає без смаку і навіть такі вишукані аксесуари, що представлені в нашому каталозі, можуть виглядати кричущо, якщо підібрати їх неправильно. Однак при продуманому інтер'єрі ванної підібрані зі смаком аксесуари будуть не тільки зручним прагматичним елементом, а й стануть ненав'язливою прикрасою кімнати.

Основні характеристики настінного тримача для зубних щіток

Тримач для зубних щіток виробництва Hasko призначений для зручного зберігання зубної пасти та щіток у доступній вертикальної площі. Це пластиковий стакан, покритий матовим напиленням, і металевий тримач, оснащений дуже надійною монтажною вакуумною системою Super Suctionfix. Завдяки тому, що його виготовлено з нержавіючої сталі, тримач від Hasko ідеально витримує мікроклімат ванної кімнати з підвищеною вологістю та високим температурним режимом. До того ж, тримач для зубних щіток зручний в експлуатації та догляді, адже якісний метал не боїться вологи, не схильний до іржі та не потребує ретельного догляду. Стаканчик достатньо час від часу обполіскувати – і умови для зберігання зубних щіток будуть абсолютно гігієнічними.

Тримачі, які пропонує наш інтернет-магазин, сертифіковані, вони відповідають усім експлуатаційним і санітарно-гігієнічним нормам, тому їхня надійність та довговічність не викликає сумнівів. А про естетичні характеристики легко зробити висновок, ознайомившись із промо-фото.

Ще одна серйозна перевага цього виробу – легкість монтажу, що не потребує свердління стін. За необхідності тримач можна прикріпити на інше місце. Слідів на старому місці кріплення не залишиться – достатньо лише протерти його вологою серветкою. Експлуатаційні характеристики присосок залишаються незмінними навіть після багаторазових переміщень тримача.

Де краще купити в Києві тримач для зубних щіток?

Ми настійно рекомендуємо тримачі для зубних щіток купити у нас. Чому? Крім високої якості, тримачі для засобів по догляду за порожниною рота на нашому веб-ресурсі дуже вигідні, адже на сайті представлена ​​ціна від виробника. Тому жителі Києва вважають за краще купити аксесуари для ванної у нас, адже вони пройшли тестові випробування і зарекомендували себе з найкращого боку.

Ми обслуговуємо також всі регіони України, співпрацюючи з надійними вітчизняними транспортно-логістичними компаніями. Тому досить оформити у нас замовлення, оплатити будь-яким зручним для вас способом обраний товар, і незабаром ви станете його володарем.

Впевнені, що наш фірмовий тримач для зубних засобів гігієни принесе Вам максимум задоволення і зручність користування.